obchodný zástupca pre balkánsky trh

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Lučenec
  • Uverejnené 2 týždne pred

Mgr. Ladislav Turek turek.centrum@centrum.sk tel.: +421910961555

Ponúkame pracovnú pozíciu : obchodný zástupca pre balkánsky trh

Pracovná náplň: obchodný zástupca – predaj tovaru pre balkánsky trh

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 4 roky
Zmeny : Pracovný čas: od 08:00 do 17:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;aspoň 4 roky

Vodičské oprávnenie: Skupina B Cudzie jazyky: anglický – vysoká: C1 a C2 nemecký – elementárna: A1 a A2 iný – vysoká: C1 a C2

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Ladislav Turek turek.centrum@centrum.sk tel.: +421910961555
Okres : okres Lučenec
Dátum nástupu : 1. 8. 2018

Mgr. Ladislav Turek – CENTRUM PRIEMYSELNÝ TOVAR OD A – Z

IČO:
43434576

Adresa:

Vajanského 10, Lučenec, 98401
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres LučenecLučenecVajanského 1098401