Pracovník potravinárskej výroby

Táto ponuka už nieje aktuálna

Ing. Denisa Gašparová personalista personalistika@koro.sk tel.: +421 911 325 571 fax: +421911325571

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník potravinárskej výroby

Pracovná náplň: výroba a balenie kvalitných lahôdok, výroba a balenie špeciálneho pečiva, výroba a balenie chladených hotových jedál absolventa Práca v modernom potravinárskom závode. Mzda podľa výkonu, nákup potravín vo veľmi výhodných cenách, práca s modernými technológiami – možnosť profesionálneho rastu.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa; Práca v modernom potravinárskom závode.; Mzda podľa výkonu, nákup potravín vo veľmi výhodných cenách, práca s modernými technológiami – možnosť profesionálneho rastu.;
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Potravinárstvo
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
precíznosť (presnosť)
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť samostatnosť matematická gramotnosť Ďalšie požiadavky: V prípade záujmu prosíme doručiť životopis na adresu: personalistika@koro.sk alebo sa zastaviť osobne v sídle našej spoločnosti. Viac informácií na t.č.: 0911 325 571.

Pracovné výhody : Práca v modernom potravinárskom závode. Mzda podľa výkonu, nákup potravín vo veľmi výhodných cenách, práca s modernými technológiami – možnosť profesionálneho rastu.,
Kontakt : Ing. Denisa Gašparová personalista personalistika@koro.sk tel.: +421 911 325 571 fax: +421911325571
Okres : Banskobystrický kraj

KORO, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36029190

Internetová adresa:
ucto@koro.sk

Telefón:
0475632251

výroba kysnutých výrobkov, šalátov a nátierok, hotových jedál a cestovného občerstvenia

Adresa:

Chrenovisko 2674 97901 Rimavská Sobota Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoBanskobystrický krajokres Rimavská SobotaRimavská SobotaChrenovisko 267497901