Čašník, servírka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Poprad
  • Uverejnené 2 týždne pred

Martin Bekeš Manager bekes@furkotka.sk tel.: +421902953350

Ponúkame pracovnú pozíciu : Čašník, servírka

Pracovná náplň: Obsluha hostí, príprava nápojov, príjmanie objednávok, práca s pokladňou, účtovanie hostí. absolventa mladistvého Ubytovanie zdarma. Zamestnanecká strava zdarma. + zabezpečenie ubytovania

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého; Ubytovanie zdarma. Zamestnanecká strava zdarma.; + zabezpečenie ubytovania;
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 19:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) tímová práca

Pracovné výhody : Ubytovanie zdarma. Zamestnanecká strava zdarma. + zabezpečenie ubytovania,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Pracovný pohovor
Kontakt : Martin Bekeš Manager bekes@furkotka.sk tel.: +421902953350
Okres : okres Poprad

LONIK, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36471909

Internetová adresa:
www.furkotka.sk

Telefón:
+421902953350

Zemeranie na prevádzku reštauračných a ubytovacích zariadení.

Adresa:

Liptovská Teplička 605 05940 Liptovská Teplička Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres PopradŠtrbaŠtrbské Pleso 1105985