Čalúnnik/čka, šička

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Detva
  • Uverejnené 2 týždne pred

Ing. Václavík vazo@vazo.sk tel.: +421905224560

Ponúkame pracovnú pozíciu : Čalúnnik/čka, šička

Pracovná náplň: Čalúnnik/čka, šička Čalúnenie lôžkového nábytku absolventa Stabilná práca, osobné finančné ohodnotenie, prémiový bonus.

Práca vhodná pre absolventa; Stabilná práca, osobné finančné ohodnotenie, prémiový bonus.;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 06:00 do 14:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Remeslá a osobné služby
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné výhody : Stabilná práca, osobné finančné ohodnotenie, prémiový bonus.,
Kontakt : Ing. Václavík vazo@vazo.sk tel.: +421905224560
Okres : okres Detva

VAŽO NÁBYTOK, s.r.o.

IČO:
45612081

Adresa:

Hviezdoslavova 21, Banská Bystrica, 97401
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres DetvaHriňováParková 797653