Administratívny pracovník

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Slovensko
  • Uverejnené 2 týždne pred

Ing. Koszorús Tomáš t.koszorus@gmail.com tel.: +421908163405

Ponúkame pracovnú pozíciu : Administratívny pracovník

Pracovná náplň: bežné administratívne práce, komunikácia so zákazníkmi, fakturácia, vedenie skladovej zásoby, – miesto vhodnejšie pre ženy – znalosť MRP je výhodou
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;aspoň 2 roky
technický talent spoľahlivosť komunikatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) samostatnosť Cudzie jazyky: slovenský – pokročilá: B1 a B2 maďarský – pokročilá: B1 a B2 Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov Počítače: Open Office – pokročilá MRP – elementárna

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Koszorús Tomáš t.koszorus@gmail.com tel.: +421908163405
Okres : Trnavský kraj

DS – STEEL, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
45446032

Charakteristika:
veľkoobchod a maloobchod s hutným materiálom

Adresa:

Mad 133 93014 Mad Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoTrnavský krajokres Dunajská StredaDunajská StredaPovodská cesta 1092901