Upratovačka

Lucia Ondrisková lucia.ondriskova@szu.sk tel.: +421259370679

Ponúkame pracovnú pozíciu : Upratovačka

Pracovná náplň: – umývanie podlahy – vysávanie kobercov – utieranie prachu – čistenie a dezinfekcia sociálnych zariadení – vynášanie odpadkov – čistenie čaluneného nábytku – umývanie okien – prezliekanie postelného prádla absolventa mladistvého
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Neukončené základné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Lucia Ondrisková lucia.ondriskova@szu.sk tel.: +421259370679
Okres : Bratislavský kraj
Dátum nástupu : 15. 6. 2018

Slovenská zdravotnícka univerzita v Bratislave

Právna forma:
Príspevková organizácia

IČO:
00165361

Pedagogická činnosť – pregraduálna a postgraduálna v oblasti medicínskych odborov, ošetrovateľstva, verejného zdravotníctva a vedecko – výskumná činnosť.

Adresa:

Limbová 12 83303 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoBratislavský krajokres BratislavaBratislava-Nové MestoLimbová 1283303