Manažér obchodu a predaja

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Slovensko
  • Uverejnené 2 týždne pred

Martin Rybák ředitel generální agentury rybak.martin@exclusive.uniqa.sk tel.: +421944277293

Ponúkame pracovnú pozíciu : Manažér obchodu a predaja

Pracovná náplň: – Aktívne vyhľadávanie, – oslovovanie zákazníkov, – dojednávanie zmluvných podmienok, – uzatváranie zmlúv, – konzultácie so zákazníkom, – príprava zadaní pre manažéra, – prezentácia a odovzdanie produktu, – aktívna spolupráca, čoho je výsledkom spokojný zákazník. absolventa zdravotne postihnutého

Práca vhodná pre absolventa;zdravotne postihnutého
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 9:00 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika;Personalistika, administratíva a služby zákazníkom;Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
asertivita cieľavedomosť empatia komunikatívnosť iniciatívnosť sebaistota sebaovládanie trpezlivosť vnútorná stabilita
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov finančná a ekonomická gramotnosť informačná gramotnosť komunikácia (jednanie s ľuďmi) kultivovaný písomný prejav kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa motivovanie ľudí osobnostný rozvoj organizovanie a plánovanie práce pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) samostatnosť rozhodovanie prezentovanie vyjednávanie vedenie ľudí Cudzie jazyky: slovenský – vysoká: C1 a C2 Počítače: Internet – elementárna Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Microsoft Outlook – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Martin Rybák ředitel generální agentury rybak.martin@exclusive.uniqa.sk tel.: +421944277293
Okres : Žilinský kraj

Martin Rybák

Právna forma:
Slobodné povolanie – fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona

IČO:
50879332

Telefón:
+421944277293

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s cieľom poskytnúť najlepšiu kvalitu produktov a služieb prostredníctvom profesionálneho, motivovaného a stabilizovaného personálu. UNIQA znamená nielen meno našej spoločnosti, ale vyjadruje aj jej kódex – dlhoročné skúsenosti, spoľahlivosť, vysoká odbornosť podporená medzinárodným know-how koncernu UNIQA, finančná stabilita, kapitálová sila a rýchlosť v poskytovaní služieb. Jednotné vystupovanie na trhu pod značkou UNIQA nesie so sebou celý rad pozitívnych efektov, z ktorých najviac profituje práve klient: široký sortiment poistných produktov v oblasti životného aj neživotného poistenia komplexné služby doma aj v zahraničí kvalita, rýchlosť, spoľahlivosť pri poskytovaní služieb finančná istota prostredníctvom svetových lídrov v poskytovaní zaistných služieb o viac ako 600 000 poistných zmlúv sa stará takmer 300 zamestnancov a v obchodnej službe pracuje približne 600 obchodných zástupcov poisťovňa UNIQA zaznamenáva kontinuálny nárast v predpísanom poistnom ako aj úspešný hospodársky výsledok

Adresa:

Belopotockého 3300/11 03101 Liptovský Mikuláš Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoŽilinský krajokres Liptovský MikulášLiptovský MikulášI.mája 1703101