Zvárač ZM1 – Žilina

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Slovensko
  • Uverejnené 3 týždne pred

Mgr. Zuzana Šusteková zuzanasustekova@wincottpeople.com tel.: +421917205205

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zvárač ZM1 – Žilina

Pracovná náplň: – zváranie tenkých plechov krátkymi zvarmi – obsluha robotov a poloautomatov – obsluha a regulácia testovacích strojov – stabilná práca, po čase je možnosť prestúpenia do interného stavu klienta – +30 € dochádzkový bonus + 40€ výkonostná odmena + polročné bonusy – zákonné príplatky za prácu v noci a prácu nadčas – stravné lístky v hodnote 3,40€ plne hradené zamestnávateľom

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Neukončené základné vzdelanie ;Zváračský preukaz podľa vybranej STN

Ďalšie požiadavky: – platný zváračský preukaz

Pracovné výhody : – stabilná práca, po čase je možnosť prestúpenia do interného stavu klienta – +30 € dochádzkový bonus + 40€ výkonostná odmena + polročné bonusy – zákonné príplatky za prácu v noci a prácu nadčas – stravné lístky v hodnote 3,40€ plne hradené zamestnávateľom,
Kontakt : Mgr. Zuzana Šusteková zuzanasustekova@wincottpeople.com tel.: +421917205205
Okres : Žilinský kraj

Wincott People, a. s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
44400926

Telefón:
+421917205205

Personálna agentúra, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce hlavne v automobilovom priemysle.

Adresa:

Pekná cesta 15 83404 Bratislava-Rača Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoŽilinský krajokres ŽilinaŽilinaŽilina 101001