Predavačka – PJ 053 Plavecký Mikuláš

Táto ponuka už nieje aktuálna

Mgr. Michaela Masarovičová komerčný pracovník/inšpektorka mmasarovicova79@gmail.com tel.: +421905864237

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavačka – PJ 053 Plavecký Mikuláš

Pracovná náplň: – práca za obslužným pultom – vykladanie a doplňovanie tovaru na predajnú plochu – práca s elektronickou pokladňou – označovanie tovaru cenovkou – kontrola doby spotreby – komunikácia so zákazníkmi absolventa – práca v stabilnej slovenskej obchodnej spoločnosti – garancia pravidelnej výplaty mzdy – príspevok na stravovanie, na dopravu, doplnkové dôchodkové sporenie – vzdelávanie zamestnancov – iné zamestnanecké benefity

Práca vhodná pre absolventa; – práca v stabilnej slovenskej obchodnej spoločnosti; – garancia pravidelnej výplaty mzdy; – príspevok na stravovanie, na dopravu, doplnkové dôchodkové sporenie; – vzdelávanie zamestnancov; – iné zamestnanecké benefity;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Ďalšie požiadavky: – bezúhonnosť
– príjemné vystupovanie
– orientácia na zákazníka
– komunikatívnosť
– samostatnosť
– tímová práca
– spoľahlivosť

Pracovné výhody : – práca v stabilnej slovenskej obchodnej spoločnosti – garancia pravidelnej výplaty mzdy – príspevok na stravovanie, na dopravu, doplnkové dôchodkové sporenie – vzdelávanie zamestnancov – iné zamestnanecké benefity,
Kontakt : Mgr. Michaela Masarovičová komerčný pracovník/inšpektorka mmasarovicova79@gmail.com tel.: +421905864237
Okres : Bratislavský kraj

COOP Jednota Senica, spotrebné družstvo

Právna forma:
Družstvo

IČO:
00168891

Internetová adresa:
www.coop.sk

Telefón:
+421346909022

Charakteristika:
Maloobchod s tovarom, najmä potravinami.

Adresa:

Nám. oslobodenia 12 90547 Senica Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoBratislavský krajokres MalackyPlavecký MikulášPlavecký Mikuláš 3490635