Pracovník na stavbe

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Bratislava
  • Uverejnené 2 týždne pred

Lucia Hrčková boredarac@gmail.com tel.: +421908737303

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník na stavbe

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 40
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa ;Neukončené základné vzdelanie

Cudzie jazyky: ukrajinský – vysoká: C1 a C2

Pracovné výhody : ubytovanie zdarma,
Kontakt : Lucia Hrčková boredarac@gmail.com tel.: +421908737303
Okres : okres Bratislava

Boreda, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
47575140

Telefón:
908737303

Firma Boreda je spoločnosť zameraná na zabezpečovanie zamestnania v oblasti stavebnej činnosti.

Firma Boreda ponúka:
Pracovné zaradenie predovšetkým v oblasti prípravných prác k realizácii stavby, ako ich uskutočňovanie a zmeny stavieb,
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Adresa:

Heydukova 15 81108 Bratislava-Staré Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres BratislavaBratislava-Staré MestoHeydukova 1581108