Hotelový recepčný

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Slovensko
  • Uverejnené 2 týždne pred

PhDr. Adrián Polakovič riaditeľ hotelkoliba@centrum.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Hotelový recepčný

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 16:00
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Gastronómia;Ubytovanie, cestovný ruch a hazard
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie

Cudzie jazyky: francúzsky – elementárna: A1 a A2 slovenský – elementárna: A1 a A2 ukrajinský – elementárna: A1 a A2 Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov Počítače: Internet – elementárna

Pracovné výhody : + hradené ubytovanie + zabezpečenie ubytovania,
Kontakt : PhDr. Adrián Polakovič riaditeľ hotelkoliba@centrum.sk
Okres : Trnavský kraj

Adrián Polakovič

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
35175974

Hotel s reštauráiou kapacita hotea 60 lôžok a kapacita reštaurácia 150na sedenie…

Adresa:

Veterná 6488/5 91701 Trnava Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoTrnavský krajokres TrnavaTrnavaKamenná cesta 291701