Referent úseku služieb zákazníkom

Ing. Marián Repka konateľ kaletova@ferimex.com tel.: 0522388114 fax: 0522388150 Monika Smreková vedúca úseku pre zákazníkov net@slnet.sk tel.: +421522388110

Ponúkame pracovnú pozíciu : Referent úseku služieb zákazníkom

Pracovná náplň: komunikácia so zákazníkmi – poskytnutie informácií o podmienkach pripojenia, t.j. orientácia v cenníku, všeobecných podmienkach, a pod. Kompletné vybavenie záujemcu o dátové služby – spracovanie zmluvy v centrálnom systéme spoločnosti s podpisom zo strany zákazníka a odovzdaním potrebných výtlačkov užívateľovi služieb. Vyhotovovanie pokladničných dokladov vrátane príjmu v hotovosti. Marketing. absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 7:30 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom;IT a telekomunikácie
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
cieľavedomosť iniciatívnosť komunikatívnosť sebaistota spoľahlivosť
Počítače: Internet – elementárna Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna Ďalšie požiadavky: Výber uchádzača v rámci projektu „Praxou k zamestnanosti“

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Marián Repka konateľ kaletova@ferimex.com tel.: 0522388114 fax: 0522388150 Monika Smreková vedúca úseku pre zákazníkov net@slnet.sk tel.: +421522388110
Okres : Prešovský kraj
Dátum nástupu : 1. 6. 2018

Prvá internetová, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
35849487

Internetová adresa:
www.ferimex.sk

Telefón:
0524321613

Charakteristika:
poskytovanie internetu, predaj bezdrôtových zariadení

Adresa:

Továrenská 32 06401 Stará Ľubovňa Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoPrešovský krajokres Stará ĽubovňaStará ĽubovňaTovárenská 3206401