Elektrotechnik automatizovanej výroby

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Žilina
  • Uverejnené 2 mesiace pred

jana.brukova@mobis.sk tel.: 0415158153

Ponúkame pracovnú pozíciu : Elektrotechnik automatizovanej výroby

Pracovná náplň: zabezpečenie kontroly chodu a technického stavu zariadení a liniek, najmä kórejskej výroby, zabezpečenie kontroly riadiacich systémov, vedenie príslušnej technickej a prevádzkovej dokumentácie v kórejskom a anglickom jazyku, koordinácia inštalácie a komunikácie s materskou spoločnosťou v Kórei, najmä pri zavádzaní nových výrobných liniek a zariadení a pri riešení vzniknutých problémov, zabezpečovanie servisných prác a opráv
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 5 rokov
Zmeny : Pracovný čas: od 07:00 do 15:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;aspoň 5 rokov

Cudzie jazyky: anglický – vysoká: C1 a C2 kórejský – vysoká: C1 a C2 Počítače: Microsoft Word – vysoká Microsoft Excel – vysoká Microsoft Outlook – vysoká Microsoft PowerPoint – vysoká PLC systémy – vysoká

Pracovné výhody : ,
Kontakt : jana.brukova@mobis.sk tel.: 0415158153
Okres : okres Žilina

Mobis Slovakia s.r.o.

IČO:
35876557

Adresa:

Mobis ulica 1, Gbeľany, 01302
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres ŽilinaGbeľanyMobis ulica 101302