Kuchár

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Bratislava
  • Uverejnené 2 týždne pred

Eva Hetfleišová eva.hetfleisova@gmail.com tel.: +421903270718

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kuchár

Pracovná náplň: Záujemca o pracovnú pozíciu musí mať chuť a ochotu pracovať a vedieť vykonávať práce kuchára. odmeny do výšky 700 eur

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár;Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)
spoľahlivosť

Pracovné výhody : odmeny do výšky 700 eur,
Kontakt : Eva Hetfleišová eva.hetfleisova@gmail.com tel.: +421903270718
Okres : okres Bratislava

Arnor s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
35859598

Telefón:
0903270718

Charakteristika:
Reštaurácia a pizzéria

Adresa:

Záporožská 9 85101 Bratislava-Petržalka Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres BratislavaBratislava-PetržalkaZáporožská 985101