Balič tovatu

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Slovensko
  • Uverejnené 2 týždne pred

Bibiána Klenová b.klenova@poultryeu.eu tel.: +421908382355

Ponúkame pracovnú pozíciu : Balič tovatu

Pracovná náplň: – balenie tovaru – ukladanie tovaru na palety absolventa – stravné lístky – bonusy, prémie + hradené ubytovanie + zabezpečenie ubytovania

Práca vhodná pre absolventa; – stravné lístky; – bonusy, prémie; + hradené ubytovanie; + zabezpečenie ubytovania;
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 110
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Potravinárstvo
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Ďalšie požiadavky: – manuálna zručnosť
– samostatnosť
– zdravotný preukaz- nie je podmienka

Pracovné výhody : – stravné lístky – bonusy, prémie + hradené ubytovanie + zabezpečenie ubytovania,
Kontakt : Bibiána Klenová b.klenova@poultryeu.eu tel.: +421908382355
Okres : Trnavský kraj

Raw Meat s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50922360

Charakteristika:
Spracovanie mäsových a hydinových mäsových výrobkov

Adresa:

Špitálska 53 81101 Bratislava-Staré Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoTrnavský krajokres GalantaHorné SalibyHlavná 108892503