Operátor výroby

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Galanta
  • Uverejnené 2 týždne pred

Mgr. Dasa Jurcekova Hiring Coordinator zamestnanie@samsung.com tel.: +421800726726

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor výroby

Pracovná náplň: – Práca na linke podľa požadovaného objemu výroby. – Zodpovednosť za pridelené miesto, náradie a zariadenie. absolventa – 13., 14. plat, – výkonnostné odmeny, – doprava zdarma, – strava zdarma, – možnosť osobného rastu, – možnosť ubytovania, – možnosť vzdelávania. – 13., 14. plat, – výkonnostné odmeny, – doprava zdarma, – strava zdarma, – možnosť osobného rastu, – možnosť ubytovania, – možnosť vzdelávania.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa; – 13., 14. plat,; – výkonnostné odmeny,; – doprava zdarma,; – strava zdarma,; – možnosť osobného rastu,; – možnosť ubytovania,; – možnosť vzdelávania.; – 13., 14. plat,; – výkonnostné odmeny,; – doprava zdarma,; – strava zdarma,; – možnosť osobného rastu,; – možnosť ubytovania,; – možnosť vzdelávania.;
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 100
Pracovná oblasť : Elektrotechnika
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie

Cudzie jazyky: srbský – vysoká: C1 a C2

Pracovné výhody : – 13., 14. plat, – výkonnostné odmeny, – doprava zdarma, – strava zdarma, – možnosť osobného rastu, – možnosť ubytovania, – možnosť vzdelávania. – 13., 14. plat, – výkonnostné odmeny, – doprava zdarma, – strava zdarma, – možnosť osobného rastu, – možnosť ubytovania, – možnosť vzdelávania.,
Kontakt : Mgr. Dasa Jurcekova Hiring Coordinator zamestnanie@samsung.com tel.: +421800726726
Okres : okres Galanta

SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36249564

Internetová adresa:
zamestnanie@samsung.com

Telefón:
+800726726

Spoločnosť SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2002. Činnosť spoločnosti je zameraná na výrobu3D, SMART, LCD a LED televízorov, LCD monitorov.
SAMSUNG v Galante ponúka prácu takmer 2 000 zamestnancom a výškou svojich tržieb sa radí k trom najväčším nefinančným podnikom Slovenska. Každoročný nárast tržieb a objemu výroby zaradil SAMSUNG medzi kľúčových hráčov hospodárskeho vývoja na Slovensku. V priebehu niekoľkých rokov sa galantský výrobný závod stal najväčším výrobným závodom spoločnosti SAMSUNG v rámci Európy. Od spustenia výroby v roku 2002, SAMSUNG v Galante vyrobil viac ako tridsať miliónov výrobkov a preinvestoval viac ako 200 miliónov Eur.
Spoločnosť SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o. sa zaväzuje, že nebude v predzmluvných vzťahoch, počas zmluvného vzťahu a ani po jeho skončení, nabádať a ani požadovať od druhej zmluvnej strany (uchádzača o zamestnanie) sprístupnenie/zverenie informácií, ktoré sú súčasťou obchodného tajomstva súčasného/predchádzajúceho zamestnávateľa zmluvnej strany. Spoločnosť SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o. Vás zároveň vyzýva, aby ste sa vo vzťahu k nej zdržali akéhokoľvek odhaľovania informácií, ktoré sú súčasťou obchodného tajomstva súčasného/predchádzajúceho zamestnávateľa.

Adresa:

Hviezdoslavova 807 92427 Galanta Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres GalantaGalantaHviezdoslavova 80792427