Odborný referent – stavebný technik

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Hlohovec
  • Uverejnené 2 týždne pred

eva.pokryvkova@mil.sk tel.: +421960396510

Ponúkame pracovnú pozíciu : Odborný referent – stavebný technik

Pracovná náplň: Administratívne práce spojené s údržbou a drobnými opravami vojenských objektov. absolventa zdravotne postihnutého Príspevok na DDS
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa;zdravotne postihnutého; Príspevok na DDS;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Ozbrojené sily a zbory, hasiči, SBS a podobní pracovníci
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;bez požiadavky na odbornú prax

Počítače: Microsoft PowerPoint – elementárna Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna

Pracovné výhody : Príspevok na DDS,
Kontakt : eva.pokryvkova@mil.sk tel.: +421960396510
Okres : okres Hlohovec

Ministerstvo obrany Slovenskej republiky

IČO:
30845572

Adresa:

Kutuzovova 8, Bratislava-Nové Mesto, 83247
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres HlohovecHlohovecDuklianska 3992001