Vodič MKD

Janka Nešťáková spoločník, konateľ truck@perfect-truck.sk tel.: +421905505879

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič MKD

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: vodič MKD

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacovKvalifikačná karta vodiča, Osvedčenie o základnej kvalifikácii a Osvedčenie o pravidelnom výcviku podľa zákona č. 280/2006 Z.z. o povinnej základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov v znení neskorších predpisov
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 16:00 Práca na zmeny: pružný pracovný čas Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť : Doprava
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore doprava;aspoň 6 mesiacov;Kvalifikačná karta vodiča, Osvedčenie o základnej kvalifikácii a Osvedčenie o pravidelnom výcviku podľa zákona č. 280/2006 Z.z. o povinnej základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov v znení neskorších predpisov
asertivita
Vodičské oprávnenie: Skupina C + E Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) Cudzie jazyky: slovenský – pokročilá: B1 a B2 Počítače: Internet – elementárna

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Janka Nešťáková spoločník, konateľ truck@perfect-truck.sk tel.: +421905505879
Okres : okres Nové Mesto nad Váhom

Perfect plus s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
46345124

Charakteristika:
MKD

Adresa:

Bučkovec 1124 91642 Moravské Lieskové Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres Nové Mesto nad VáhomMoravské LieskovéBučkovec 112491642