Pomocný pracovník

Ján Herud slanavoda@slanavoda.sk tel.: +421903942994

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocný pracovník

Pracovná náplň: pomocné práce pri oprave športových potrieb, údržbe areálu a iné pomocné práce absolventa ubytovanie, strava + zabezpečenie ubytovania
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa; ubytovanie, strava; + zabezpečenie ubytovania;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Remeslá a osobné služby
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;bez požiadavky na odbornú prax

Ďalšie požiadavky: Vytvorenie pracovného miesta je podporené projektom financovaným z ESF – pre uchádzačov do 29 rokov, evidovaných na úrade práce min. 6 mesiacov.

Pracovné výhody : ubytovanie, strava + zabezpečenie ubytovania,
Kontakt : Ján Herud slanavoda@slanavoda.sk tel.: +421903942994
Okres : okres Námestovo

Ján Herud

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
10997156

Charakteristika:
Obchodná činnosť, ubytovacie a reštauračné služby.

Adresa:

Oravská Polhora 362 02947 Oravská Polhora Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres NámestovoOravská PolhoraChata Slaná voda 114202947