Čašník, čašníčka

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Slovensko
  • Uverejnené 2 týždne pred

PhDr. Adrián Polakovič riaditeľ tel.: +421907144939

Ponúkame pracovnú pozíciu : Čašník, čašníčka

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 5 rokov
Zmeny : Pracovný čas: od 8:20 do Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 5 rokov

Pracovné výhody : Možnosť ubytovania priamo v hoteli.,
Kontakt : PhDr. Adrián Polakovič riaditeľ tel.: +421907144939
Okres : Trnavský kraj

Adrián Polakovič

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
35175974

Hotel s reštauráiou kapacita hotea 60 lôžok a kapacita reštaurácia 150na sedenie…

Adresa:

Veterná 6488/5 91701 Trnava Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoTrnavský krajokres TrnavaTrnavaKamenná cesta 291701