Predavač/ka

Vladimir Petrák vedúci regionálnej siete inspekcia2@universalpress.sk Súhlas so spracovaním osobných údajov tel.: +421902902577

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavač/ka

Pracovná náplň: Predavač/ka v novinovom stánku – 40 hod. pracovný úväzok Miesto výkonu práce: Čachtice Hmotná zodpovednosť, práca s PC. Práca na zmeny počas dňa (aj každú druhú sobotu). Zácvik nutný! Životopis zasielať na nižšie uvedené kontaky absolventa mladistvého zdravotne postihnutého stabilizačný príplatok, atraktívna hodinová mzda

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého;zdravotne postihnutého; stabilizačný príplatok, atraktívna hodinová mzda;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 18:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Počítače: Internet – elementárna Ďalšie požiadavky: Práca s počítačom, ERP, prípadne školenie terminálu TIPOS výhodou.

Pracovné výhody : stabilizačný príplatok, atraktívna hodinová mzda,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:osobný pohovor
Kontakt : Vladimir Petrák vedúci regionálnej siete inspekcia2@universalpress.sk Súhlas so spracovaním osobných údajov tel.: +421902902577
Okres : okres Nové Mesto nad Váhom

UNIVERSALPRESS, spol. s r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
34113843

Internetová adresa:
www.universalpress.sk

Telefón:
0346212916

Regionálna distribúcia periodickej a neperiodickej tlače, veľkoobchod s tabakovými výrobkami.

Adresa:

Partizánska 394 90701 Myjava Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Slovenskookres Nové Mesto nad VáhomČachticeMalinovského 191621