Farmaceutický laborant(ka) – lekáreň CENTRUM

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Slovensko
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Mgr. Viliam Dinžík viliam@dintech.sk Súhlas so spracovaním osobných údajov tel.: +421907111525

Ponúkame pracovnú pozíciu : Farmaceutický laborant(ka) – lekáreň CENTRUM

Pracovná náplň: – vydávanie voľno predajných liekov a iného sortimentu lekárne – poskytovanie odborného poradenstva pacientom – spolupráca s profesionálnymi farmaceutmi absolventa – práca v stabilnej rodinnej firme – možnosť mzdového rastu

Práca vhodná pre absolventa; – práca v stabilnej rodinnej firme; – možnosť mzdového rastu;
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od do 17:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Chemická výroba a farmácia
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
pozornosť spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) samostatnosť

Pracovné výhody : – práca v stabilnej rodinnej firme – možnosť mzdového rastu,
Kontakt : Mgr. Viliam Dinžík viliam@dintech.sk Súhlas so spracovaním osobných údajov tel.: +421907111525
Okres : Trenčiansky kraj

DINTECH, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
44735391

Internetová adresa:
www.dintech.sk

Telefón:
+421915222737

Charakteristika:
Lekáreň Centrum Stará Turá

Adresa:

Rudník 357 90623 Rudník Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoTrenčiansky krajokres Nové Mesto nad VáhomStará TuráSNP 91601