Zdravotnícky asistent na úseku vodoliečby

Táto ponuka už nieje aktuálna

Mgr. Eva Zubaľová vedúci fyzioterapeut FRO zubalova@dfnsp.sk Súhlas so spracovaním osobných údajov tel.: +421259371195

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zdravotnícky asistent na úseku vodoliečby

Pracovná náplň: - asistencia pri ošetrovateľských činnostiach pri vyšetrení a ošetrení, - samostatná práca na fyziatricko – rehabilitačnom oddelení na úseku vodoliečby, asistencia lekárovi, fyzioterapeutovi a sestre pri ambulantných liečebných a diagnostických výkonoch v oblasti fyzioterapie, - podávanie procedúr na úseku vodoliečby (vírivka celotelová, končatinová, subaquálna masáž, škótske streky; - podávanie suchého zábalu pacientom po vodoliečebných procedúrach.  práca v príjemnom a prestížnom pracovnom prostredí;  osobné ohodnotenie a odmeny;  skrátený pracovný čas;  týždeň dovolenky navyše podľa kolektívnej zmluvy;  možnosť rozvíjať sa profesne aj osobnostne v tíme;  podpora ďalšieho vzdelávania;  možnosť poskytnutia ubytovania;  stravovanie v jedálni NÚDCH (0,80 € je platba zamestnanca za stravný lístok);  príspevok zo sociálneho fondu v zmysle kolektívnej zmluvy na detskú rekreáciu, životné jubileá, pracovné výročia atď.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky: – citlivý prístup orientovaný na pacienta a jeho rodinu
– flexibilita a schopnosť rýchlo sa učiť
– zodpovednosť a spoľahlivosť
– korektnosť a lojálny prístup k zamestnávateľovi
– ochota spolupracovať v tíme.

Pracovné výhody :  práca v príjemnom a prestížnom pracovnom prostredí;  osobné ohodnotenie a odmeny;  skrátený pracovný čas;  týždeň dovolenky navyše podľa kolektívnej zmluvy;  možnosť rozvíjať sa profesne aj osobnostne v tíme;  podpora ďalšieho vzdelávania;  možnosť poskytnutia ubytovania;  stravovanie v jedálni NÚDCH (0,80 € je platba zamestnanca za stravný lístok);  príspevok zo sociálneho fondu v zmysle kolektívnej zmluvy na detskú rekreáciu, životné jubileá, pracovné výročia atď.,
Kontakt : Mgr. Eva Zubaľová vedúci fyzioterapeut FRO zubalova@dfnsp.sk Súhlas so spracovaním osobných údajov tel.: +421259371195
Okres : Bratislavský kraj
Dátum nástupu : 1. 7. 2018

Národný ústav detských chorôb

Právna forma:
Príspevková organizácia

IČO:
00607231

Telefón:
+421259371479

Charakteristika:
Poskytovateľ zdravotnej starostlivosti pre deti

Adresa:

Limbová 1 83340 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : SlovenskoBratislavský krajokres BratislavaBratislava-Nové MestoLimbová 183340