Čašník – čašníčka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nové Zámky
  • Uverejnené 4 roky pred

Mária Hlavičková konateľ tel.: +421903846795

Ponúkame pracovnú pozíciu : Čašník – čašníčka

Pracovná náplň: práca na zmeny – krátky dlhý týždeň – 2 alebo 4 dni, podľa týždňa, každý víkend jeden deň voľno. Hľadáme zodpovedného kolegu, ktorý má rád prácu s ľuďmi, perfektne vychádza s kolegami, je flexibilný, spoľahlivý, milý.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 9:00 do 23:00 dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : od 450 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie
komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

flexibilný spoľahlivý a šikovný

Pracovné výhody : ponúkaná čistá mzda 450€, stravovanie zadarmo, pracuje sa na krátky a dlhý týždeň, tzn. 2 alebo 4 dni v týždni, jeden deň z víkendu vždy voľno.,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
na základe telefonického rozhovoru alebo poslaného životopisu uskutočníme pohovor

Kontakt : Mária Hlavičková konateľ tel.: +421903846795
Okres : okres Nové Zámky

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: headers group, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36612227
Internetová adresa: www.headers.sk
Telefón: 0903846795

Charakteristika:

pohostinská činnosť

Adresa:

Nábrežná 43/A
94001 Nové Zámky
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Nové Zámky okres Nové Zámky Nábrežná 43/A 94001