Úverový špecialista pre Fincentrum

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Trnava
  • Uverejnené 4 roky pred

Mgr. Štefan Sokol Manažér tel.: +421949500626

Ponúkame pracovnú pozíciu : Úverový špecialista pre Fincentrum

Pracovná náplň: Prijmeme špecialistu, ktorého úlohou je navrhnúť optimálny spôsob a zabezpečiť aktuálne najvýhodnejšie podmienky financovania obchodného zámeru klienta, vybaviť administratívu v banke a poskytovať klientovi dlhodobý, komplexný servis. Ponúkame príležitosť pre ambicióznych skúsených obchodníkov aj ľudí, ktorí chcú zmenu vo svojom profesnom zameraní, ľudí z rôznych profesijných oblastí, všetkých vekových kategórií, s vysokým pracovným nasadením a s dobrými komunikačnými schopnosťami, ktorí sa chcú úspešne uplatniť v profesii obchodníka. Náplň práce úverového špecialistu: • Poskytuje klientom profesionálne, odborné poradenstvo pri riešení ich finančných potrieb • Identifikuje produkty a služby, ktoré sú pre klienta užitočné •Navrhuje optimálne riešenie financovania obchodných zámerov klienta • Sprostredkuje klientom aktívne obchody s najvýhodnejšími podmienkami na trhu • Spravuje existujúce finačné portfólio klientov

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
praktické myslenie cieľavedomosť komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
samostatnosť
finančná a ekonomická gramotnosť

Pracovné výhody : • Špičkový informačný systém • Široké portfólio produktov žiadaných na trhu • Analytické oddelenie, marketingová podpora • Prepracovaný systém vzdelávania • Kariérny rast • Bezkonkurenčné odmeny Spolupracujeme so všetkými bankami poskytujúcimi hypotekárne a iné účelové a bezúčelové úvery. Orientujeme sa hlavne na úsporu financií , zabezpečenie a majetkovú prosperitu klientov. Úzka spolupráca s našími partnermi zo všetkých sektorov finančného trhu predstavuje významný potenciál a konkurečnú výhodu.,
Kontakt : Mgr. Štefan Sokol Manažér tel.: +421949500626
Okres : okres Trnava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Mgr. Štefan Sokol
Právna forma: Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri
IČO: 41693396
Internetová adresa: www.fincentrum.com/sk
Telefón: +421949500626

Obchodné meno: Fincentrum a.s. Právna forma: Akciová spoločnosť IČO: 36752606 internetová adresa: www.fincentrum.com Fincentrum Slovensko patrí medzi najväčšie finančno-sprostredkovateľské spoločnosti na trhu a neustále zaznamenáva rýchly rast a rozvoj. Cieľom Fincentra je získať do roku 2017 pozíciu suverénnej jednotky v kvalite a v objeme finančno-sprostredkovateľských služieb na Slovensku aj v Českej republike. (viac na www.fincentrum.com/sk/pre-media/detail/438/Slovenske-Fincentrum-rastlo-o-35-) Adresa: Fincentrum a.s., Mlynské Nivy 49/II. 82109 Bratislava-Ružinov Slovensko

Adresa:

Ulica Hlboká 5972/9
91701 Trnava
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Trnava okres Trnava Ulica Hlboká 5972/9 91701