Pracovník reklamačného oddelenia (PR20140234)

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Trenčín
  • Uverejnené 4 roky pred

Ing. Anna Petraninová konzultant tel.: +421948226899

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník reklamačného oddelenia (PR20140234)

Pracovná náplň: Komunikácia so zákazníkmi Administratívne spracovanie reklamácie Rozhodovanie o oprávnenosti reklamácie Riešenie problémov vo výrobnom procese v súvislosti s reklamačným konaním Reportovanie nadriadenému: Manažér kvality

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Cudzie jazyky:

anglický – pokročilá: B1 a B2
nemecký – pokročilá: B1 a B2
Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Ďalšie požiadavky:

Stredoškolské príp. vysokoškolské vzdelanie – strojárske, technické
Znalosť oblasti kvality – nejde o klasické reklamačné oddelenie ale oddelenie reklamácii na oddelení kvality vo výrobe
Aktívna znalosť anglického jazyka a komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
Prax na oddelení kvality (reklamačnom oddelení) je vítaná
Aktívna užívateľská znalosť MS Office, Internet
Zodpovednosť, pracovitosť, komunikatívnosť, samostatnosť a precíznosť
Organizačné schopnosti, odbornosť, technické myslenie
Vodičský preukaz B

Pracovné výhody : Práca v mladom kolektíve a medzinárodnom prostredí Čiastočná kompenzácia cestovných nákladov Vernostný bonus Bohatý sociálny program,

Informácie pre záujemcu:
Prosíme záujemcov aby svoje CV posielali cez link: http://www.balanced-hr.com/jobs/pracovnik-reklamacneho-oddelenia-pr20140234/

Kontakt : Ing. Anna Petraninová konzultant tel.: +421948226899
Okres : okres Trenčín

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: BALANCED HR s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 47078171
Internetová adresa: http://www.balanced-hr.com/
Telefón: +421238104850

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,…), energetiku, obchodu, logistiky, financií, IT a telekomunikácií.

Adresa:

Kollárovo námestie 20
81106 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Trenčín okres Trenčín – – 91101