Údržbár technologických zariadení

Táto ponuka už nieje aktuálna

Ponúkame pracovnú pozíciu : Údržbár technologických zariadení

Pracovná náplň: žiadosť a životopis e-mailom: toth@flexoprint.sk Náplň práce: údržba tlačiarenských strojov, preukaz na zváranie elektrickým oblúkom výhodou

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť

Pracovné výhody : ,
Kontakt :
Okres : okres Ružomberok

FLEXOPRINT, s.r.o.

IČO:
36511641

Adresa:

Bystrická 69, Ružomberok, 03401
Adresa zamestnávateľa : Ružomberok okres Ružomberok Bystricka cesta 69 03401