psychológ, školský psychológ

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Kežmarok
  • Uverejnené 10 rokov pred

PaedDr. Dušan Tokarčík tel.: +421524523028

Ponúkame pracovnú pozíciu : psychológ, školský psychológ

Pracovná náplň: VŠ II. stupňa v študijnom odbore psychológia, alebo školská psychológia, pracovný pomer na dobu 11 mesiacov (v rámci projektu PRINED), žiadosť, profesný životopis, kópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní zasielať na adresu školy alebo e-mailom najneskôr do 10.09.2014 : riaditelnbkk@gmail.com, vybraní uchádzači následne budú pozvaní na osobný pohovor, nástup : po pohovore
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Výchova, vzdelávanie a šport
Ponúkaná mzda : mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Ďalšie požiadavky:

VPM bude vytvorené v rámci projektu PRINED

Pracovné výhody : ,
Kontakt : PaedDr. Dušan Tokarčík tel.: +421524523028
Okres : okres Kežmarok
Pridanie pracovnej pozície :9. 9. 2014
Dátum nástupu : 10. 9. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Základná škola Nižná brána
IČO: 37874268

Adresa:

Nižná brána 8, Kežmarok, 06001

Adresa zamestnávateľa : Kežmarok okres Kežmarok Nižná brána 8 06001