pedagogický asistent – asistent učiteľa

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Kežmarok
  • Uverejnené 5 rokov pred

PaedDr. Dušan Tokarčík tel.: +421524523028

Ponúkame pracovnú pozíciu : pedagogický asistent – asistent učiteľa

Pracovná náplň: ÚSV – pedagogický smer, VŠ I. stupňa alebo VŠ II. stupňa zameraná na pedagogickú činnosť, pracovný pomer na dobu 11 mesiacov (v rámci projektu PRINED), ovládanie rómskeho jazyka !!!, profesný životopis, kópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní zasielať na adresu školy alebo e-mailom najneskôr do 10.09.2014 : riaditelnbkk@gmail.com, vybraní uchádzači následne budú pozvaní na osobný pohovor, nástup : po pohovore
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Výchova, vzdelávanie a šport
Ponúkaná mzda : mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Cudzie jazyky:

iný – pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

VPM budú vytvorené v rámci projektu PRINED

Pracovné výhody : ,
Kontakt : PaedDr. Dušan Tokarčík tel.: +421524523028
Okres : okres Kežmarok
Pridanie pracovnej pozície :9. 9. 2014
Dátum nástupu : 10. 9. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Základná škola Nižná brána
IČO: 37874268

Adresa:

Nižná brána 8, Kežmarok, 06001

Adresa zamestnávateľa : Kežmarok okres Kežmarok Nižná brána 8 06001