Lekár/ka bez atestácie (okrem odborov praktického lekárstva)

  • Kdekoľvek
  • Uverejnené 2 roky pred

Ponúkame pracovnú pozíciu : Lekár/ka bez atestácie (okrem odborov praktického lekárstva)

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:
Pracovný pomer:

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 9
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

vysoká škola
– ukončené VŠ vzdelanie, odborná spôsobilosť podľa zákona č. 95/2004 Zb. v platnom znení – špecializovaná spôsobilosť pre odbory: chirurgia, neurológia, vnútorné lekárstvo, ORL, ARIP, rádiodiagnostika, očné, gynekologicko – pôrodnícke, pľúcne, kožné je prednosťou – prax v odbore vítaná – schopnosť aktívneho, samostatného jednania – ústretové správanie a vystupovanie – pracovitosť, spoľahlivosť a zodpovednosť

Pracovné výhody : – zázemie silnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti – podmienky pre osobný a profesionálny rozvoj (napr. ďalšie odborné vzdelávanie s podporou nemocnice) – mzdové ohodnotenie v súlade s vnútornými predpismi + individuálne ohodnotenie pracovnej výkonnosti – nadštandardný sociálny a zamestnanecký bonusový systém spoločnosti (napr. príspevok na penzijné pripoistenie, príspevok na stravovanie, týždeň dovolenky naviac) – možnosť ubytovania,