Administratívny pracovník

  • Kdekoľvek
  • Uverejnené 2 roky pred

Ponúkame pracovnú pozíciu : Administratívny pracovník

Pracovná náplň: • evidencia skladu • vypracovanie cenových ponúk, • vybavovanie objednávok od dodávateľov, • sledovanie stavov tovaru na sklade, • odosielanie tovaru objednaných cez e-shop, • komunikácia s klientmi, • aktualizácia.

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa;mladistvého
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom;Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie
praktické myslenie analytické myslenie precíznosť (presnosť) spoľahlivosť komunikatívnosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Cudzie jazyky:

maďarský – pokročilá: B1 a B2

Počítače:

Microsoft Excel – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

komunikatívnosť, pracovitosť, precíznosť, znalosť word a excel, spoľahlivosť, vodičský preukaz B, znalosť maďarčiny vítaná.

Pracovné výhody : Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie, férový prístup, dlhodobú stabilnú prácu, ubytovanie zabezpečíme. Tel: 0911 545479, email: bartal@aquapond.sk. Ďakujem,
Kontakt : Ing. Ján Bartal tel.: +421911545479
Okres : okres Dunajská Streda

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: AQUAPOND s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 44988788
Internetová adresa: www.bio-bazeny.sk
Telefón: 00421911545479

Charakteristika:

Realizácia bazénov.

Adresa:

Orechová Potôň 311
93002 Orechová Potôň
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Orechová Potôň okres Dunajská Streda Orechová Potôň 311 93002