THP – administrativní pracovník

  • Kdekoľvek
  • Uverejnené 3 roky pred

Ponúkame pracovnú pozíciu : THP – administrativní pracovník

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:
Pracovný pomer:

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

stredná škola
• SŠ vzdělání ekonomického směru • výhodou předchozí zkušenost s přípravou podkladů pro fakturace (není podmínkou) • anglický jazyk – minimálně na úrovni mírné pokročilosti (práce s anglickým textem) • uživatelská znalost PC – Word, Excel • schopnost týmové práce • organizační a komunikační schopnosti • občanská a morální bezúhonnost

Pracovné výhody : • příjemné pracovní prostředí a kolektiv zaměstnanců • zajímavou, různorodou a dynamickou práci • celou řadu zaměstnaneckých výhod v oblasti finanční, volnočasových aktivit a služeb,