Údržbár/Technik – Karbantartási technikus

  • Kdekoľvek
  • Uverejnené 3 roky pred

Ponúkame pracovnú pozíciu : Údržbár/Technik – Karbantartási technikus

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:
Pracovný pomer:

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

stredná škola
– minimim 3 éves gyártó vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat – középfokú /műszaki/ végzettsé – Siemens PLC ismeret – legalább egy vállalatirányítási renszer /ERP/ felhasználói ismerete /IFS rendszer ismerete előny/ – microsoft office termékek /excel, word/ felhasználoi szintű ismerete – erős felelősségtudat a rábízott termékek és folyamatok terén – angol vagy lengyel nyelvismeret – pontosság, pro aktivitás, analitikus gondolkodás, eredmény orientáltság
statný používateľ

Pracovné výhody : – stabil munkalehetőség és szakmai fejlődési lehetőséget a dinamikusan fejlődő cég csoportban,