Zástupca vedúceho zmeny – Műszakvezető helyettes

  • Kdekoľvek
  • Uverejnené 3 roky pred

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zástupca vedúceho zmeny – Műszakvezető helyettes

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:
Pracovný pomer:

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

stredná škola
– vezetőként szerzett minimim 3-5 éves tapasztalat – Microsoft Office ismerete – több műszakos folyamatos munkarend vállalása – pontosság, precizitás, megbízhatóság – stressztűrő képesség, határidők betartásának képessége Előny: – targoncavezetői és/vagy emelőgépkezelői jogosítvány – angol/szlovák/lengyel nyelvtudás – vállalatirányítási rendszer ismerete /IFS, SAP/

Pracovné výhody : – állás egy stabil pozíciójú cégnél – szakmai fejlődésiá lehetőség – dinamikusan fejlődő vállalatcsoportnál végzett munka,