Fyzioterapeut s osvědčením

  • Kdekoľvek
  • Uverejnené 3 roky pred

Ponúkame pracovnú pozíciu : Fyzioterapeut s osvědčením

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:
Pracovný pomer:

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 7
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

vysoká škola
– VOŠ nebo VŠ v oboru fyzioterapie – osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu – znalost NJ, AJ nebo RJ alespoň na komunikativní úrovni výhodou – spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost – příjemné jednání a vystupování – trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost – časovou flexibilitu

Pracovné výhody : – zajímavou práci v perspektivní a stabilní společnosti – příjemné pracovní prostředí – možnost profesního a osobního rozvoje – motivační mzdové ohodnocení a zaměstnanecké benefity – možnost ubytování – zaměstnanecké stravování – zvýhodněné výměnné rekreace v rámci ROYAL SPA – příspěvek na dopravu,