Lektor/ka španielskeho jazyka

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nové Zámky
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Mgr. Csilla Šafranko tel.: 0905924513 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Lektor/ka španielskeho jazyka

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Lektor/ka španielskeho jazyka.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;aspoň 1 rok

Cudzie jazyky: španielsky – vysoká: C1 a C2 Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna Internet – elementárna

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Csilla Šafranko tel.: 0905924513 [email protected]
Okres : okres Nové Zámky

Jazyková škola ÚSPECH s.r.o.

IČO:
48184977

Adresa:

Žerotínova bašta 2824/2, Nové Zámky, 94002
Adresa zamestnávateľa : Nové Zámky okres Nové Zámky Žerotínova bašta 2 94002