Kuchár / kuchárka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Modra
  • Uverejnené 2 dni pred

Mgr.Jana Machalová tel.: 0905973871 riaditel@modra-sos.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kuchár / kuchárka

Pracovná náplň: Pracovná doba: dlhý/krátky týždeň (8 hod. zmeny od 6.00 do 14.00 a 12 hod. zmeny od 6.00 do 18.00). Len vyučený kuchár. absolventa mladistvého o týždeň dlhšia dovolenka

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého;o týždeň dlhšia dovolenka
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Sociálne služby
Ponúkaná mzda : od 500 do 550 € mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

kuchár;Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné výhody : o týždeň dlhšia dovolenka,
Kontakt : Mgr.Jana Machalová tel.: 0905973871 riaditel@modra-sos.sk
Okres : okres Pezinok

Mestské centrum sociálnych služieb Modra

IČO:
30856698

Adresa:

Súkennícka 4, Modra, 90001
Adresa zamestnávateľa : Modra okres Pezinok Súkennícka 4 90001