Senior konstruktér s NJ

  • Kdekoľvek
  • Uverejnené 2 roky pred

Ponúkame pracovnú pozíciu : Senior konstruktér s NJ

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:
Pracovný pomer:

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

stredná škola
• SŠ / VŠ – technické vzdělání strojního zaměření podmínkou • praxe v konstrukci svařovacích linek v automobilovém průmyslu • velmi dobrá znalost software Catia V5 podmínkou / NX výhodou • schopnost samostatně vést projekt • zkušenosti s vedením skupiny zaměstnanců • znalost německého jazyka slovem i písmem podmínkou • znalost anglického jazyka výhodou • časová flexibilita • týmový duch • chuť vzdělávat se • ŘP sk.B
ostatný používateľ

Pracovné výhody : • zajímavé a perspektivní zaměstnání s možností dalšího vzdělávání a kariérního růstu • práci v silné a stabilní společnosti využívající moderní technologie • zaměstnanecký systém benefitů • moderní pracovní prostředí • účast na zahraničních projektech • nástupní plat: 30.000 – 35.000,- Kč,