Electricien Industrial/Elektrikár

  • Kdekoľvek
  • Uverejnené 4 roky pred

Ponúkame pracovnú pozíciu : Electricien Industrial/Elektrikár

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:
Pracovný pomer:

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

stredná škola
You: have 2-3 year experience of working in industrial objects, are experienced in electrical installation works such as pulling and connecting cables, automation, connecting switch and control cabinets, connecting engines, transformers and other industrial equipment, be able to communicate in the German or English language have your own hand tools are willing to travel with your own car.
2 Používateľ základov jazyka

Pracovné výhody : The offered salary depends on the amount of hours spent working. It can vary from 1700 EUR to 2000 EUR. If you work overtime, you can earn more. We provide free accommodation while you are in Netherlands.,