IT Analytik

Ing. Slavomír Stančák Regional manager tel.: +421918792468

Ponúkame pracovnú pozíciu : IT Analytik

Pracovná náplň: Do rozširujúceho tímu nášho klienta hľadáme ďalšieho IT analytika, ktorý sa bude podieľať svojou prácou na pridelených projektoch. IT analytik zodpovedá za: – zber informácií a analýzu prostredia a požiadaviek zákazníka – prípravu štúdií realizovateľnosti (prioritne pre webové aplikácie) – prípravu funkčných špecifikácií, prípravu detailných funkčných špecifikácií pre produkty – návrh a úpravy dátového modelu aplikácie (UML, Enterprise Architekt) – návrh obrazoviek a tokov obrazoviek (Screen Designer) (obsah, funkcie, nie grafika) – návrh a popísanie procesov – konzultácie s testermi k testovacím scenárom – návrh reportov a KPI – návrh a vývoj funkčných procesov v UML a BPM – tvorbu a aktualizáciu SQL skriptov pre potreby (podpora prevádzky, príklady pre programátorov) – štrukturované podávanie informácií
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : IT a telekomunikácie
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
analytické myslenie precíznosť (presnosť)

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

tímová práca
informačná gramotnosť
analyzovanie a riešenie problémov
tvorivosť (kreativita)
samostatnosť

Cudzie jazyky:

anglický – elementárna: A1 a A2

Počítače:

.NET – elementárna
Microsoft Excel – pokročilá
Microsoft PowerPoint – pokročilá
Microsoft Windows – pokročilá
SQL – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Znalosť a praktické skúsenosti s SQL databázami
Skúsenosti s návrhom a úpravami dátového modelu (UML)
Základné znalosti .NET
Prax na pozícii IT Analytika
Aktívny a inovatívny prístup k práci
Dôslednosť pri práci a overovaní detailov navrhovaných riešení
Vlastná aktivita pri pozitívnej modifikácii požiadaviek
Profesionálne vystupovanie pri komunikácii
Schopnosť pracovať v tíme aj samostatne

Pracovné výhody : Zaujímavé platové ohodnotenie Mladý kolektív s priestorom pre sebarealizáciu Príjemné a moderné pracovné prostredie Možnosť odborného rastu Ďalšie nefinančné benefity,
Kontakt : Ing. Slavomír Stančák Regional manager tel.: +421918792468
Okres : okres Košice

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36358771
Internetová adresa: www.dekra.sk

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o. je dcérskou spoločnosťou DEKRA Arbeit GmbH a DEKRA Akademie GmbH, lídrov v medzinárodnom poskytovaní personálnych služieb a služieb v oblasti odborného vzdelávania.

Adresa:

Drieňová 3
82101 Bratislava-Ružinov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Košice-Staré Mesto okres Košice Košice 3 04013