Mzdová učtovníčka/ mzdový účtovník + skladový

Olga Horvátová účtovníčka tel.: +421315694120

Ponúkame pracovnú pozíciu : Mzdová učtovníčka/ mzdový účtovník + skladový

Pracovná náplň: Mzdová a personálna agenda v zmysle platných zákonov SR, komunikácia s poisťovňami, objednávky materiálu na základe požiadavky skladníka, školenia zamestnancov a BOZP.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : od 7:00 do 15:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie
precíznosť (presnosť) spoľahlivosť komunikatívnosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
analyzovanie a riešenie problémov

Cudzie jazyky:

nemecký – elementárna: A1 a A2
maďarský – pokročilá: B1 a B2
slovenský – vysoká: C1 a C2
Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:

Microsoft Word – vysoká
Microsoft Excel – vysoká
Microsoft Outlook – vysoká
MRP – vysoká

Ďalšie požiadavky:

znalosť nemeckého jazyka je vítaná, ale nie je podmienkou!

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Olga Horvátová účtovníčka tel.: +421315694120
Okres : okres Dunajská Streda

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: HASAG Polstermöbel, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 34109552
Telefón: +421315694120

Charakteristika:

Výroba čalúneného nábytku a stolárstvo.

Adresa:

Hlavná 83/66
92901 Dunajská Streda
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Dunajská Streda okres Dunajská Streda Hlavná 83/66 92901