Administratívny pracovník v oblasti práva

Ingrid Novácka personalistka tel.: +421911475665 fax: +421255646155

Ponúkame pracovnú pozíciu : Administratívny pracovník v oblasti práva

Pracovná náplň: – zadávanie do databázy súdneho exekútora, – spracovávanie písomností – úkonov exekučnej činnosti, – korešpondencia so súdmi, štátnymi a verejnými orgánmi, – korešpondencia s klientmi a inými fyzickými a právnickými osobami.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny : pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Súdnictvo, prokuratúra, právo a podobné oblasti
Ponúkaná mzda : od 650 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
praktické myslenie precíznosť (presnosť) komunikatívnosť

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Microsoft Outlook – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Na pozíciu „Administratívny pracovník v oblasti práva“ požadujeme:
– administratívnoprávne, všeobecné vzdelanie
– prax v oblasti exekúcii – výhodou
– vysoké pracovné nasadenie
– precíznosť, presnosť, zodpovedný prístup k práci
– všeobecné základy práva, právne myslenie, znalosť právnych predpisov
– administratívne zručnosti

Pracovné výhody : Máte záujem o prácu na úspešnom exekútorskom úrade, kde môžete prispieť k jeho rozvoju? Stať sa členom mladého a dynamického tímu? Úspešnému kandidátovi ponúkame: – Flexibilný systém rozvoja a vzdelávania – Zázemie etablovanej inštitúcie – Motivujúce mzdové ohodnotenie – Perspektívu dlhodobého zamestnania – Výborný kolektív – Benefity,

Termín výberového konania:
22. 9. 2014
Informácie pre záujemcu:
Pracovné miesto vytvorené v rámci národného projektu XXXVII ,,Podpora vytvárania pracovných miest pre UoZ do 29 rokov v BSK“ podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Vhodné pre uchádzača o zamestnanie vo veku do 29 rokov, evidovaného na ÚP min. 3 mesiace. Životopis spolu so sprievodným listom, kde uvediete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov zasielajte na e-mailovú adresu uvedenú v tomto inzeráte. Vybraní uchádzači o zamestnanie zo životopisov budú pozvaní na osobný pohovor. Exekútorský úrad nebude uchovávať osobne údaje uchádzača, ktorého žiadosť o zamestnanie bola zamietnutá. Osobne údaje tohto uchádzača budú zlikvidované najneskôr do 30 dni od ich obdržania.

Kontakt : Ingrid Novácka personalistka tel.: +421911475665 fax: +421255646155
Okres : okres Bratislava
Dátum nástupu : 25. 9. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: JUDr. Rudolf Krutý, súdny exekútor
Právna forma: Slobodné povolanie – fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
IČO: 37929810
Internetová adresa: www.exeurad.sk
Telefón: +42120907845

Exekútorský úrad s pôsobnosťou po celom území SR, www.exeurad.sk

Adresa:

Záhradnícka 60
82108 Bratislava-Ružinov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Ružinov okres Bratislava Záhradnícka 60 82108