Predajca elektronických cigariet a príslušenstva

Peter Bartek majiteľ tel.: +421903570398

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predajca elektronických cigariet a príslušenstva

Pracovná náplň: – predaj tovaru z ponúkaného sortimentu (elektronických cigariet, príslušenstva a náplní) – podávanie informácií o predávanom tovare – komunikácia so zákazníkmi – spracovávanie objednávok a príjem tovaru – vystavovanie a naceňovanie tovaru – zodpovednosť za zverené prostriedky na predajni – práca s pokladňou – vykonávanie fyzickej inventúry tovaru a peňažných prostriedkov na predajni – starostlivosť o priestor predajne
Pracovný pomer: dohoda o vykonaní práce

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : od 9:00 do 17:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vyššie odborné vzdelanie
komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
samostatnosť

Cudzie jazyky:

anglický – elementárna: A1 a A2

Počítače:

Microsoft Word – elementárna
Microsoft Excel – elementárna
Internet – elementárna

Ďalšie požiadavky:

Od úspešného kandidáta požadujeme príjemné vystupovanie a výborné predajné schopnosti.
Vyžadujeme zodpovedný prístup k práci, samostatnosť a komunikatívnosť.
Vodičské oprávnenie skupiny B a vlastné vozidlo je výhodou!

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Peter Bartek majiteľ tel.: +421903570398
Okres : okres Topoľčany
Dátum nástupu : 20. 10. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Exhale, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46778691
Internetová adresa: www.exhale.sk
Telefón: +421903570398

Charakteristika:

Predaj elektronických inhalátorov a príslušenstva.

Adresa:

Nám. M. R. Štefánika 29. 1. 1900
95501 Topoľčany
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Topoľčany okres Topoľčany Nám. M. R. Štefánika 2 95501