obrábač kovov

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Galanta
  • Uverejnené 5 rokov pred

tel.: +421 31 788 1802

Ponúkame pracovnú pozíciu : obrábač kovov

Pracovná náplň: obrábač kovov (práca vhodná pre muža do 29 rokov, minim. evidencia 3 mesiace)-práca na strojoch sústružením, frézovaním, brúsením, výroby náhradných dielov a renovacia opotrebovaných častí strojov.-

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 06:00 do 14:00 dvojzmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : Sereď, okres Galanta, Niklová 1/2178, 92601,tel.: +421 31 788 1802,mesačne,ihneď,18. 9. 2014,18. 9. 2014,pracovný pomer na neurčitý čas,od 550 € ,Technické a manuálne prierezové zamestnania
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda : mesačne od 550 €

Požiadavky na zamestnanca :

Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba;Stredné odborné vzdelanie

Všeobecné spôsobilosti:

informačná gramotnosť
manuálna zručnosť
fyzická zdatnosť

Pracovné výhody : zabezp. stravovania, ochranných pomôcok, možnosť prac. postupu,
Kontakt : tel.: +421 31 788 1802
Okres : okres Galanta

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: DIPEX, spol. s r.o.
IČO: 31105513

Adresa:

Niklová 1/2178, Sereď, 92601

Adresa zamestnávateľa : Sereď okres Galanta Niklová 1/2178 92601