Junior programátor – webové aplikácie

Slavomír Stančák HR consultant tel.: +421918792468

Ponúkame pracovnú pozíciu : Junior programátor – webové aplikácie

Pracovná náplň: Do rozširujúceho tímu nášho klienta hľadáme 2 nových programátorov. Práca na pridelených projektoch. Návrh a vývoj webových aplikácií v prostredí .NET (C#). Výskum, design a implementácia nových prvkov SW. Tvorba návrhov a dokumentácie na základe požiadaviek. Spolupráca na testovaní web aplikácií.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : IT a telekomunikácie
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
precíznosť (presnosť)

Všeobecné spôsobilosti:

tímová práca
informačná gramotnosť
analyzovanie a riešenie problémov
samostatnosť

Cudzie jazyky:

anglický – elementárna: A1 a A2

Počítače:

HTML – pokročilá
XML – pokročilá
.NET – pokročilá
C# – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Znalosť platformy .NET a programovacieho jazyka C#.
Znalosť ASP.NET.
Pokročilá znalosť HTTP, HTML, SOAP, XML.
Prax v programovaní web aplikácií – vítaná.

Pracovné výhody : Práca v mladom kolektíve. Profesionálny rast. Príjemné a moderné pracovné prostredie. Ďalšie nefinančné benefity.,
Kontakt : Slavomír Stančák HR consultant tel.: +421918792468
Okres : okres Košice

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36358771
Internetová adresa: www.dekra.sk

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o. je dcérskou spoločnosťou DEKRA Arbeit GmbH a DEKRA Akademie GmbH, lídrov v medzinárodnom poskytovaní personálnych služieb a služieb v oblasti odborného vzdelávania.

Adresa:

Drieňová 3
82101 Bratislava-Ružinov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Košice-Staré Mesto okres Košice Košice 3 04013