Hotelierka/Manažérka

Karol Beláň vlastník tel.: +421917632439

Ponúkame pracovnú pozíciu : Hotelierka/Manažérka

Pracovná náplň: Zamestnáme absolventku VŠ na post Manažérka/Hotelierka v malom hoteli v Bratislave (blízko centra). Požiadavky: znalosť anglického jazyka, práca s PC, vek min. 21r. Skúsenosti sú vítané. Možnosť výhodného ubytovania. Nástup ASAP! V prípade záujmu, posielajte svoje CV na spirit.hotel1@gmail.com alebo sa informujte na tel.č. 0917 632 439.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Ubytovanie, cestovný ruch a hazard
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
spoľahlivosť asertivita

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
samostatnosť

Cudzie jazyky:

anglický – pokročilá: B1 a B2

Pracovné výhody : ,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
osobný pohovor

Kontakt : Karol Beláň vlastník tel.: +421917632439
Okres : okres Bratislava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: TACHYON TECHNOLOGY pharm., spol. s r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 17328799
Internetová adresa: www.hotelgallery.eu
Telefón: 0254777561

Hotel Spirit ponúka služby vrámci cestovného ruchu a zároveň sa zaoberá predajom produktov.

Adresa:

Vančurova 1
83101 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Nové Mesto okres Bratislava Vančurova 1 83101