Operátor vo výrobe

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Bardejov
  • Uverejnené 5 rokov pred

Ing. Peter Bardiovský majiteľ tel.: +421948607707

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor vo výrobe

Pracovná náplň: lisovanie plastov pre automob. priemysel v LIBERCI
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : nepretržitý pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 30
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel);Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Všeobecné spôsobilosti:

samostatnosť

Pracovné výhody : – ubytovanie – pravidelné zálohy – pracovný odev – obedy,
Kontakt : Ing. Peter Bardiovský majiteľ tel.: +421948607707
Okres : okres Bardejov

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: BARCI-SK, s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 44515456
Internetová adresa: p.bardiovsky@centrum.sk
Telefón: 0948607707

Charakteristika:

agentúra práce

Adresa:

Dlhý rad 30
08501 Bardejov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bardejov okres Bardejov Dlhý rad 30 08501