Pilčík – Francúzsko

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Humenné
  • Uverejnené 5 rokov pred

Mgr. Miroslava Kimaková Contract Manager tel.: +421948665444

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pilčík – Francúzsko

Pracovná náplň: Prijmeme pilčíka/kov so živnosťou, vlastným výstrojom platným pilčíckym preukazom na prácu do Francúzska. Dlhodobá práca, ubytovanie zaistené. Výhodné platové podmienky.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 10
Pracovná oblasť : Lesné hospodárstvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie
praktické myslenie cieľavedomosť spoľahlivosť sebaovládanie

Všeobecné spôsobilosti:

tímová práca
rozhodovanie
samostatnosť

Pracovné výhody : Ubytovanie zabezpečené. Výhodné platové podmienky.,
Kontakt : Mgr. Miroslava Kimaková Contract Manager tel.: +421948665444
Okres : okres Humenné

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Turbostaff Agency, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 44639252
Telefón: 0917492275

Sme mladá dynamická spoločnosť, ktorá vznikla v máji 2009. Sprostredkovanie zamestnania v zahraničí patrí medzi hlavnú činnosť našej spoločnosti. Našim klientom ponúkame pracovné príležitosti v krajinách Európskej únie v rôznych oblastiach.

Adresa:

Lipová 1
06644 Humenné
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Humenné okres Humenné Lipová 1 06644