Operátor/ka call centra v českom jazyku

  • dohoda o vykonaní práce
  • okres Žilina
  • Uverejnené 5 rokov pred

Mgr. Milada Parišová HR manažér tel.: +421413212100

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor/ka call centra v českom jazyku

Pracovná náplň: – realizácia aktívneho a pasívneho telemarketingu prostredníctvom telefonického kontaktovania so zákazníkmi v českom jazyku – poskytovanie komplexných informácií o produktoch, cenách a službách klienta – prieskum spokojnosti zákazníkov
Pracovný pomer: dohoda o vykonaní práce

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 8:00 do 16:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
spoľahlivosť komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
tímová práca

Cudzie jazyky:

český – vysoká: C1 a C2

Počítače:

Microsoft Word – elementárna
Microsoft Excel – elementárna
Internet – elementárna

Pracovné výhody : – motivujúce finančné ohodnotenie – po zapracovaní možnosť na HPP – dynamický kolektív, prostredie medzinárodnej spoločnosti – možnosť sebarealizácie a kariérneho postupu na iné pozície v rámci spoločnosti – kompletné zaškolenie, tréningy zamerané na správnu argumentáciu a vedenie telefonického rozhovoru,
Kontakt : Mgr. Milada Parišová HR manažér tel.: +421413212100
Okres : okres Žilina

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Lion Teleservices SK, spol. s r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36386723
Internetová adresa: http://tpsk.teleperformance.sk
Telefón: +42141500505

Lion Teleservices SK – prvý telemarketingový špecialista na slovenskom trhu v oblasti riadenia vzťahov so zákazníkmi a v poskytovaní služieb kontaktných centier. Člen nadnárodnej skupiny Teleperformance Group – svetového leadera a najväčšieho poskytovateľa služieb Call Centra na svete.

Adresa:

A. Bernoláka 72
01001 Žilina
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Žilina okres Žilina A. Bernoláka 72 01001