CNC frézar

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Prešov
  • Uverejnené 5 rokov pred

Ing. Adela Grajcarová tel.: +421908586617

Ponúkame pracovnú pozíciu : CNC frézar

Pracovná náplň: Výroba dielov pomocov CNC strojov na základe výkresovej dokumentácie od zákazníkov, podľa potreby aj konvenčné spracovanie Samostatné zostavovanie obrábacích programov na základe výkresov od zákazníkov alebo spracovanie hotových programov Samostatné hodnotenie kvality vyrábaných dielov Príprava surového materiálu podľa potreby Podpora pri plánovaní spracovania obrábaním

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 5 rokov
Zmeny : od 7:00 do 15:30 dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Adela Grajcarová tel.: +421908586617
Okres : okres Prešov

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: InnoMech k.s.
Právna forma: Komanditná spoločnosť
IČO: 47518391
Telefón: +421

InnoMech, k.s. investuje v novom výrobnom závode v Prešove. Cieľom je zvýšenie kapacity nemeckého závodu FWM s.r.o. a zároveň rozšírenie zákazníckej základne a výrobého spektra. Hlavným zameraním je výroba dielov a submodulov pomocou presných prístrojov a zariadení pre nemeckú centrálu, ktoré tam budú potom montované a zapracované. Spektrum siaha od jednoduchých dielov vyrobených prostredníctvom meracích a montážnych zariadení až po diely vyrobené pomocou komplexných špeciálnych strojov. Zákaznícku základňu tvoria predovšetkým známe spoločnosti pôsobiace v automobilovom priemysle, v zdravotníckej technike a strojárskej výrobe.

Adresa:

Budovateľská 38
08001 Prešov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Prešov okres Prešov Budovateľská 38 08001